HALİL KADİFE’Yİ VEFALI DOSTLARI UĞURLADI

Hatay Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı ve TÖHOB yönetim kurulu üyesi Halil KADİFE, yaşadığı rahatsızlık ve tedavi sonrasında 12 Aralık 2018 Çarşamba günü hayata veda etti.

Başkan KADİFE’nin 13 Aralık Perşembe günü Yayladağı, Dağdüzü (Çaksına) mahallesindeki cenaze törenine çok sayıda özel halk otobüsçüsü esnafı ile sevenleri, dostları ve iş çevreleri katıldı. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Lütfü SAVAŞ, Genel Sekreter Prof. Mehmet MADEN ve belediye yetkilileri de cenazede hazır bulundu.

TÖHOB cenazede tüm üyeler adına Başkan İsmail YÜKSEL, Onur ORHON, Hasan DURGUN ile temsil edildi. Cenaze törenine TÖHOB üyelerinden Karadeniz Ereğli, Niğde, Osmaniye, İstanbul Halk Ulaşım, Adana temsilcileri ve Kentkart, Anadolu ISUZU yetkilileri de katıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nden teslim alınan Halil KADİFE’nin cenazesi ucu görünmeyen bir araç konvoyu ile Hatay caddelerinden vatandaşların dualarıyla geçerek camiye geldi. Bini aşan bir insan topluluğu, Halil KADİFE’ye son görevlerini yapmak için orada toplanmıştı. Cenazeye katılamayanlar da Halil KADİFE’yi anarak O’na olan vefalarını gösterdi.