TÖHOB EGE TURUNDA

Ülke genelindeki özel halk otobüsü işletmeciliği yapan kurum ve kuruluşları bünyesinde bir araya getirme hedefiyle yola çıkan, Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği adına bir heyet, Milas Şoförler Odası’nın daveti üzerine Muğla’ya gidiyor.

Heyette İsmail YÜKSEL, Ramazan GÜRLER, Nihat PELEN, Hasan DURGUN, Onur ORHON ve Şevket ERTURAN bulunuyor. Bursa üzerinden karayolu ile 7 Aralık Perşembe günü yola çıkacak heyetin ilk mola noktasının Manisa olması öngörüldü. Manisa özel halk otobüsleri başkanı Erdoğan AKATMACI’nın ziyaretinden sonra Aydın’a geçilmesi planlandı. Aydın’da Başkan Okan YALÇIN’ın ziyaretinden sonra bir gece konaklama yapılması ve 8 Aralık Cuma günü Muğla’ya geçilmesi bekleniyor.

ege bölgesi

Heyetin Aydın ve Muğla’da büyükşehir belediye başkanları ile Ulaşım Dairelerini ziyaret etmesi, Milas’da bölge esnaf odaları ve kooperatifleri temsilcileri ile bir araya gelmeleri organize edildi.

Dönüş yolunda da Çanakkale’de özel halk otobüsleri başkanı Bali GÜNAY ile görüşme ve belediye başkanının ziyaretinin mümkün olabileceği heyet adına açıklandı.