TÖHOB İFTAR YEMEĞİ KALYON OTELDE VERİLDİ

Türkiye genelindeki özel halk otobüsü taşımacı temsilcisi kuruluşların üye olduğu Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği, 22 Haziran Perşembe günü İstanbul Kalyon otelde bir iftar yemeği verdi. İftar yemeğine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ayşe KARDAŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Hayri BARAÇLI, İETT İşletmeleri Genel Müdürü Arif EMECEN, Genel Müdür Yardımcıları Dr. Ahmet BAĞIŞ, Hasan ÖZÇELİK, Özel Ulaşım Şube Müdürü Recep ALBAYRAK katıldı.

Ayrıca Kayseri Oda Başkanı Ahmet ERKAN, Hatay Kooperatif Başkanı Halil KADİFE, Aydın Kooperatif Başkanı Okan YALÇIN, Manisa Kooperatif Başkanı Erdoğan AKATMACA, Bandırma Ulaşım Başkanı Bülent BİCAN, Çanakkale Kooperatif Başkanı Bali GÜNAY, Karadeniz Ereğli Çilek Kooperatifi Deneticisi Faruk DENİZ Anadolu’yu temsilen iftarda yer aldı.

İstanbul Halk Ulaşım Başkanı Naci YAĞIZ ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Mavi Marmara Ulaşım Başkanı Ramazan GÜRLER ve yönetim kurulu üyeleri, Öztaş Ulaşım Başkanı Mehmet TEKİN ve yönetim kurulu üyeleri de iftar yemeğinde hazır bulundu.

İftar yemeği protokolünde ayrıca sponsor firma AKIA temsilcisi Remzi BAKA ve ekibi, Mustafa DEMİRBAŞ, TÖHOB yönetim kurulu üyeleri Nihat PELEN ve Hasan DURGUN, denetici M. Cemal SOYDAŞ yer aldı.

İftar saatinin gelmesiyle beraber oruçların açılmasının ardından Genel sekreter Onur ORHON’un hoş geldiniz mesajı ile sırasıyla Başkan İsmail YÜKSEL ve İBB Genel Sekreteri Dr. Hayri BARAÇLI birer selamlama konuşması yaptı.

Ramazan, kadir gecesi ve bayram mesajlarının yanı sıra Başkan YÜKSEL, İstanbul’un 700 dolarlık Belbim sorunu ve Türkiye genelindeki ücretsiz taşımacılıklarla ilgili konulara konuşmasında değindi. Aynı yönde BARAÇLI’da iftarın hemen sonraki günün sabahı Belbim ve İETT Genel Müdürleri ile bir toplantı yaparak çözüm arayacaklarını sıcağı sıcağına katılımcılara iletti.

İftardan önce İBB Genel Sekreteri ile Başkanlar İsmail YÜKSEL, Yalçın BEŞİR, Ramazan GÜRLER, Mehmet TEKİN özel bir görüşme gerçekleştirdi.